KONST / Litografier / Färglitografi 12815161
nr 1281 5161
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 162/250. Motivet: 47x36 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:52:51
9/10 07:59:31
100 kr
10/10 20:12:43
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon